Konspor

Selçuklu Tekvandoda kürsüden inmiyor

Selçuklu Tekvandoda kürsüden inmiyor

Selçuklu Belediyesi Tekvando ve Bisiklet sporcuları Uluslararası Rumi Çocuk Oyunlarında da madalya kazanmayı başardılar. 
 
Tekvando da spor okulları başarısı
Şehrimizde bu yıl altıncısı düzenlenen ve geleneksel hale gelen Uluslararası Rumi Çocuk oyunları başladı. İlk günün programında yer alan Tekvando maçları Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda yapılırken, bisiklet yarışları da Büyükşehir Arena Stadı ile Selçuklu Belediyesi Kelebekler Vadisi çevresinde gerçekleştirildi.

Selçuklu Belediyesi Tekvandocuları karşılaşmalara 33 kg da İrem Arı, 41 kg da Şeyma Akça,45 kg da Mehmet Akif Ulu, 55 kg da Fatma Betül Çakır ve +55 kg da İrem Baysal ile katıldı. İlk gün gerçekleştirilen müsabakalar sonunda erkekler 45 kg da Mehmet Akif Ulu üçüncü olmayı başardı. Bugün yapılacak olan maçlarda mücadele edecek Fatma Betül Çakır ve İrem Baysal ile madalya kazanmayı hedefleyen Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü'nün en büyük sevinci ise, Rumi Çocuk oyunlarında mücadele eden sporcularının hepsinin spor okulu öğrencisi olması. Maçlara bugün (Cuma) yapılacak müsabakalarla devam edilecek.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor