Konspor

Özçelik Ve Baykan Saraçoğlu Spor Tesislerini gezdi

Özçelik Ve Baykan Saraçoğlu Spor Tesislerini gezdi

 
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için Konya'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Kaçar ve Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu, ödül töreninin ardından İl Müdürü Ömer Ersöz ile birlikte Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Saraçoğlu Spor Tesislerimizde, incelemelerde bulunarak, Saraçoğlu Spor Tesislerine yeni yapılacak ve yapılması planlanan tesisleri değerlendirdiler.

Saraçoğlu Spor Tesislerinde ilk olarak Çim Hokeyi Sahasını inceleyen Müsteşar Faruk Özçelik ve Spor Genel MüdürüMehmet Baykan,  devam eden Okullararası Hokey Grup Müsabakalarında mücadele eden Gaziantep ve Isparta Hokey Takımlarının antrenmanlarını izleyip, penaltı atışı yaptılar.

Daha sonra Sentetik Çim Sahaya geçen heyet orada antrenman yapan Irak’lı gençlerin antrenmanını izleyerek onlarla da penaltı atışı yaptılar.

Saraçoğlu Spor Tesisleri içerisinde yer alan Kros Parkuru ve Drag Pistini gezen heyet, oradan Atış Poligonunda antrenman yapan Konya TOHM Atıcılık Takımını ziyaret ederek, Antrenör Ali Bilgin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Müsteşar ve Genel Müdür Trap ve Skeet Poligonunda atış yaptıktan sonra, Saraçoğlu Spor Tesislerimizden ayrıldılar. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor