Konya Anadolu Selçukspor sezonun yorgunluğunu attı

Konya Anadolu Selçukspor sezonun yorgunluğunu attı

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grupta sezonun son maçında Kırklarelispor ile 30 Nisan Cumartesi günü Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda saat 15:30’da karşılaşacak konya Anadolu Selçukspor sezonun son antrenmanının ardından barbekü partisinde bir araya geldi.  

Karatay Belediyesi Tatlıcak tesislerinde öğleden sonra gerçekleştirilen son antrenmanın ardından tesis bahçesinde düzenlenen yemeğe Kulüp Başkan Vekili Mustafa Olgun, Futbol Şube Sorumlusu Mesut Erçetin, Teknik direktör Mehmet Yıldırım, Kulüp Menajeri Alim Öztaş, yardımcı antrenörler, futbolcular ve kulüp çalışanları katıldı.  

Sezonun son maçı öncesi düzenlen yemek neşeli ve samimi bir ortamda geçerken kulüp Başkan vekili Mustafa Olgun sezon boyunca verilen emekler karşılığında sıkıntısız bir sezonu geride bıraktıklarını belirtirken, teknik ekibimize ve futbolcularımıza teşekkür etti. Olgun, asıl hedeflerini hiçbir zaman gözardı etmeden A takıma oyuncu kazandırabilmek  amacıyla çalışmaların aynı şevk ile sürdürüleceğini kaydetti.   
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın