Küçük Pehlivanlar Okulları İçin Mücadele Etti

Küçük Pehlivanlar Okulları İçin Mücadele Etti

 
Okullar arası Küçükler Grekoromen İl Güreş Birinciliği Müsabakaları 30 Nisan - 1 Mayıs tarihlerinde yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Güreş Salonunda yapılan Okullararası Küçükler Grekoromen İl Güreş Birinciliği Müsabakalarında alınan sonuçlar şu şekilde oluşmuştur.
Serbest Stilde;
23-26 kg’da;1.Halil İbrahim Ünlü (Karatay Namık Kemal O.O), 2.Numan Belgemen (Karatay Namık Kemal O.O), 
29 kg’da; 1.Musa Bezirgancı (Karatay O.O), 2.Mustafa Elmalı (Meram Vakıfbank İ.H.O), 3.Enes Özileten (Meram Vakıfbank İ.H.O),3.A. Enes Çetintaş (Meram Vakıfbank İ.H.O),
32 kg’da; 1. Caner Sağlam (Karatay O.O), D. Ali İnce (Karatay Namık Kemal O.O), 3.M. Ali Akmaz (Meram Gödene Toki O.O), 3.H. Nuri Acar (Meram Gödene Toki O.O)
35 kg’da; 1.Yusuf Aksakal (Karatay O.O), 2.Emre Karababa (Meram Vakıfbank İ.H.O), 3.O Yasin Polatkan (Meram Gödene Toki O.O), 3.Bünyamin Cübe (Karatay O.O)
38 kg’da; 1.Burak Akbay (Karatay O.O), 2.M. Halil Konuk (Meram Gödene Toki O.), 3.C Furkan Kaya (Karatay Namık Kemal O.O), 3.Soner Barıştıran (Karatay O.O)
44 kg’da; 1. Enes Ünler (Meram Vakıfbank İ.H.O), 2.Cezayir Erdem (Karatay Sezai Karakoç İ.Ö.O), 3.Osman Sermet 3.Emre Ergün (Karatay Namık Kemal O.O),
47 kg’da; 1.Hasan Ağralı (Meram Vakıfbank İ.H.O), 2.M.Ertuğrul Bilgeç (Meram Vakıfbank İ.H.O),3. Mevlüt Akkoyun (Meram Vakıfbank İ.H.O)
50 kg’da; 1.Ümit Barıştıran (Karatay O.O), 2.Batuhan Şahin (Karatay Namık Kemal O.O), 3.Ahmet Polat (Karatay O.O),
52-55 kg’da; 1.Ali Duran (Meram Gödene Toki O.O), 2.M. Ali Duman (Meram Vakıfbank İ.H.O), 3.Talha Tuncel (Meram Gödene Toki O.O), 3.F.M. Ali Özdemir (Meram Vakıfbank İ.H.O)
Grekoromen’de;
23-26 kg’da; 1. A. Ekrem Taşkınoğlu (Selçuklu Kaşgarlı Mahmut O.O), 2.Hamza Kılıç (Karatay Sezai Karakoç İ.H.O)
29 kg’da; 1.Yiğit Balta(Karatay O.O), 2.Osman Akdoğan (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O), 3. Süleyman Ay (Selçuklu M. Bülbül O.O)
32kg’da; 1.Mert Yıldız (Karatay O.O), 2.Bilal Baydağ (Selçuklu Kaşgarlı Mahmut O.O), 3.Erdal Aslan (Karatay O.O), 3.Yıldıray Kış (Karatay H. Ali Yücel O.O)
35kg’da; 1.Emirhan Altan (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O), 2.Orçun Dolan (Karatay O.O) 3.Hakan Özçetin (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O), Ramazan Alatgil (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O),
38 kg’da; 1. Beytullah Üstün (Selçuklu Kaşgarlı Mahmut O.O),
41kg’da; 1.M. Emin Geyik (Karatay Sadrettin Konevi İ.H.O), 2.Hüseyin Demircan (Karatay Mevlana İ.H.O)
44 kg’da; 1.Ö. Faruk Akcan (Karatay Sadrettin Konevi İ.H.O), 2. Muhammed Dilbaz (Selçuklu Kaşgarlı Mahmut O.O)
47 kg’da; 1.M. Can Çetin (Karatay O.O), 2. M. Enes Çanakçı (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O)
50 kg’da; Ali Büte (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O), 2.Abidin Üstün (Selçuklu Kaşgarlı Mahmut O.O), 3.Hasan Altunçiçek (Meram Aybahçe Toki S. Ballan İ.H.O), 3.M.Alperen Çanakçı(Selçuklu Ahmet Yesevi O.O)
52-55 kg’da; 1.Atilla Küçükdoğru (Selçuklu Ahmet Yesevi O.O), Furkan Teksöğüt (Selçuklu 3.M.Emin Özakar (Selçuklu Kaşgarlı Mahmut O.O), 
 
 
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın