Konyaspor Holmen ile masaya oturuyor!

Konyaspor Holmen ile masaya oturuyor!

Torku Konyaspor'da sözleşmesi sezon sonunda tamamlanacak isimlerden Holmen ile görüşmeler sürüyor. 

Fenerbahçe'den sezon başında Torku Konyaspor'a kiralanan Samuel Holmen'in gelecek sezonda yeşil beyazlı formayı giymesi için görüşmeler sürüyor. Torku Konyaspor transfer komitesi ser verip sır vermezken Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan orta saha oyuncusu için menajeriyle İstanbul'da bir araya geliyor. 

Aykut Kocaman'ında kalması istediği isimlerden bir tanesi olan İsveçli futbolcu Holmen'in menajeri ile Fenerbahçe maçı için gidilen İstanbul'da masaya oturulacağı öğrenildi.

Bu sezon yeşil beyazlıların sergilediği müthiş performansta etkisi olan futbolcuların arasında yer alan Holmen'in de Kony'da kalmak istediği vurgulandı.

Holmen, 2013 yılında bonservis bedelsiz olarak Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Başarılı futbolcunun Fenerbahçe ile sözleşmesi 2016 Haziranında sona eriyor. Torku Konyaspor böylelikle bu transfer için herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecek.
 
Transferler devam edecek
Tarihinin en başarılı sezonlarından birini yaşayan Torku Konyaspor'da gelecek sezon Avrupa Kupaları'nda mücadele edilecek olması yönetimi de harekete geçirdi. Takımda eksik olan bölgelere yapılacak transferler için teknik direktör Aykut Kocaman'ın raporunu bekleyen yeşil beyazlıların kuzey liglerinde belirlediği bazı futbolcuların kulüpleriyle temasta olduğu iddia ediliyor.

SAkcakaya
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın