Konyaspor Futbol Basketbol Diğer Sporlar Anadolu Selçuk Spor Yerel Gündem
Torku Konyaspor, başarılı öğrencileri ve sporcuları ödüllendirdi
04.05.2016 14:16 - konspor.com
Facebook Paylaş Tweet Paylaş
 
Torku Konyasporda başkan Ahmet Şan ve Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz, Karkent İlkokulu ve Yavuz Sultan Selim Ortaokulu'nda başarılı öğrencilerine Konyaspor forması dağıttı.

En çok kitap okuyan, 1 hadis 1 hikaye yarışmasında derece giren ve futbolda Türkiye yarı final müsabakalarına gitmeye hak kazanan kız/erkek takımlarının ödüllendirildiği forma dağıtım töreninde ziyaretlerin ilk durağı olan Karkent İlkokulu'nda konuşan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, iyi bir insan, iyi bir öğrenci olmanın her şeyin önünde geldiğini belirterek şunları söyledi.
"Sevgili öğrenciler derslerinizi asla ihmal etmeyin. Çok çalışın, çok okuyun. Bu ülkenin, çok çalışan, üreten, proje geliştiren insanlara her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Bugün burada kitap okumayı teşvik etmek için sene başından bu yana en çok kitap okuyan arkadaşlarımızı ödüllendirdik. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Sizler daha çok okudukça biz de Konyaspor olarak sizleri ödüllendirmeye devam edeceğiz..."

Başkan Ahmet Şan ve Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz, Karkent İlkokulu'nun ardından Yavuz Sultan Selim Ortaokulu'nda öğrencilerin yoğun sevgi gösterileri ve tezahüratlarıyla karşılandı.
Burada da kısa bir konuşma yapan Ahmet Şan, yine okumanın ve çalışmanın önemine değinerek Türkiye yarı finallerine gidecek olan kız ve erkek futbol takımlarını kutladı ve sporculara formalarını yönetim kurulumuz adına dağıttı.

Başkan Ahmet Şan ve Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz ayrıca Yavuz Sultan Selim Ortaokulu'nda '1 hadis 1 hikaye' isimli yarışmada dereyece giren 20 öğrenciye forma ve kaşkol hediye etti.