Kupaların adresi Niyaz Usta İlkokulu

     	Kupaların adresi Niyaz Usta İlkokulu

Her yıl Meram İlçesinde ilkokullar arasısı düzenlenen Geleneksel çocuk oyunlarında kupaların adresi bu yıl da Niyaz Usta İlkokulu oldu.
Meram Ticaret Lisesi Spor Salonunda Meram ilçesinde yer alan ilkokulların katıldığı Geleneksel Çocuk Oyunları final karşılaşmalarıyla son bulurken, Meram Niyaz Usta ilkokulu 3 ayrı kategoride Meram birincisi olarak kupaları okul müzesine taşıdı.
Meram Niyazusta İlkokulu 3. sınıf Mendil kapmaca, Sek-sek oyununda, 4. sınıflarda Kaleli yakan top ile Mendil Kapmaca seksek oyunda tüm rakiplerini geride bırakarak Meram İl birinciliğine ismini yazdırarak, kupaları okul müzelerine götürdüler.
Okul Müdürü Ali Emrah Görmek; “ Okulumuzun akademik başarılarının yanında, sportif etkinliklerde de aynı başarıyı göstermesi bizleri mutlu etmektedir. Son olarak Meram İlçesinde yapılan ilkokullar arası Geleneksel Çocuk Oyunlarında okulumuz öğrencileri 3 ayrı branşta Meram İlçe birincisi olarak 3 kupayı okuluma getirmeleri bizleri ve velilerimizi mutlu etmiştir. Bu başarılara imza atana öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın