Meram’da Başkanlık Futbol Turnuvası sona erdi

Meram’da Başkanlık Futbol Turnuvası sona erdi

Meram Belediyesi tarafından personel arasındaki kaynaşma ve iletişimin artırılması amacıyla düzenlenen “Başkanlık Futbol Turnuvası” final maçının ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü karşısında 4-2 galip gelen Fen İşleri Müdürlüğü, şampiyonluk kupasını Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’nun elinden aldı.
 
Meram Belediyesi tarafından farklı birimlerdeki personelin kaynaşması ve iletişimin artırılması amacıyla düzenlenen Başkanlık Futbol Turnuvası sona erdi. 12 takımın mücadele ettiği turnuvanın final maçında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü 4-2’lik skorla geçen Fen İşleri Müdürlüğü şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Turnuvanın diğer maçında ise Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü karşısında galip gelerek üçüncülük elde etti. Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin de izlediği final maçının ardından düzenlenen törenle derece alan takımlara kupaları verildi.
FEN İŞLERİ, YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA DA BİRİNCİ OLACAK
Turnuvaya katılan tüm personeli tebrik eden Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Personelimiz arasında iletişimi pekiştirmek anlamında güzel bir etkinlik oldu. Çalışan personelimizin motivasyonunun artması ve daha sağlıklı olabilmeleri için bu tür turnuvaların devam etmesini arzu ediyoruz. Müdürlükler arası futbol turnuvamızda birinci olan Fen İşleri Müdürlüğü personelimizi ayrıca tebrik ediyorum.  İnşallah Fen İşleri Müdürlüğü personelimiz, ilçemizde yaptığı çalışmalarla da birinci olacak” dedi.
Turnuvanın şampiyonluğunu Fen İşleri Müdürlüğü elde ederken, turnuvanın ikincisi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, üçüncüsü ise Zabıta Müdürlüğü oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ödülü ise Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne verildi.
  
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın