Torku Konyaspor yeni bir kampanya başlattı

Torku Konyaspor yeni bir kampanya başlattı

orku Konyaspor'un sezonu üçüncü tamamlaması ve önümüzdeki sezon ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil edecek olmasının ardından gelen talepler üzerine ‘Bayrak As Kampanyası’ başlatılmasına karar verildi. 
 
Kulübün başlattığı ve Konya Store mağazası tarafından yürütülen kampanya dahilinde şehrin muhtelif yerlerine takımın elde ettiği başarıların paylaşılacağı bayraklar asılacak.
 
‘Bayrak As Kampanyası’na destek vermek isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar 0 506 353 58 42 telefon numarasından veya [email protected] mail adresinden satış ekibiyle irtibata geçerek şartlar ve ücret konusunda gerekli bilgilere ulaşabilecek.
 
Özel olarak üretilecek bayrakların ve yapılan kampanyanın dışında izinsiz olarak asılacak olan bayraklar ekipler tarafından indirilecek.
 
Yeşil beyazlılardan yapılan açıklamada ‘Bayrak As Kampanyası’na destek vermek isteyen kişi, kurum ve kuruluşların herhangi bir mağduriyete uğramamaları adına kulüp tarafından başlatılan ve Konya Store mağazasınca yürütülecek kampanya dışındaki taleplere itibar etmemeleri istendi.
 
Açıklamada ayrıca ‘Bayrak As Kampanyası’ dan toplanan paranın kulübe alınan yeni otobüs için kullanılacağı da belirtildi.
 
‘Bayrak As Kampanyası’na katılacak kişi, kurum ve kuruluşlar için banka hesap bilgileri ise şöyle:
 
KONYASPOR KULUBU
DENİZBANK ZAFER ŞUBESİ
Hesap No / Şube
5730-1702095-351,ZAFER MEYDANI  Şubesi
IBAN: TR25 0013 4000 0017 0209 5000 18
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın