Taşkent spor ligde son virajda

Taşkent spor ligde son virajda

 
Konya 2. Amatör Küme “A” grubunda son haftaya girilirken, Taşkent spor, namaglûp liderliğini sürdürürken, en yakın takipçisi Mobilyacılar Site spor ile arasındaki 3 puan farkını korudu.
“A”grubunda 9 hafta karşılaşmalarında alınan toplu sonuçlar şöyle; Taşkent spor: 3 İçeri Çumra Belediye Spor: 0, Maliye spor:0- Mobilyacılar site spor: 5,  Akviran Kültür Spor: 3- Hadim spor: 0 (Hükmen)  
Liderliğini namaglûp sürdüren Taşkent spor oynadığı 9 maçta 9 galibiyet alarak topladığı 27 puan ile “A” grubunda namaglûp liderliğini sürdürüyor. En yakın takipçisi Mobilyacılar Site por ise 24 puan ile lig sıralamasında ikinci sırada yer alıyor.
Ligin son haftasında ise Taşkent spor en yakın takipçisi Mobilyacılar Site spor ile karşı karşıya gelecek. Şampiyonu belli edecek olan karşılaşma 22 Mayıs 2016 Pazar günü saat: 15.00’de Dumlupınar Stadında oynanacak.
Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı; “  Ligin son haftasında en yakın takipçimiz Mobilyacılar site spor ile karşı karşıya geleceğiz. Şampiyonu belli edecek olan bu maçta hedefimiz iyi oyun ve üç puan olarak belirledik. Şimdi den her iki takıma centilmence bir futbol sergilemelerini ve şimdi den her iki takıma başarılar diliyorum” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın