Torku Konyaspor'da transfer çalışmaları başladı!

Torku Konyaspor'da transfer çalışmaları başladı!

Elde ettiği başarıyla tarihi bir sezonu geride bırakan Torku Konyaspor’da dış transfer çalışmaları başladı. Yeşil beyazlılarda ilk önce sol açık ve ön libero transferi yapılacak. Forvet transferi ise Avrupa Şampiyonası sonrasına bırakılacak.  

Ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil edecek olan Konyaspor’da transfer harekatı başladı. Ligi 66 puanla üçüncü sırada tamamlayan ve Avrupa Kupaları’na direkt guruplardan katılacak olan yeşil-beyazlılarda Başkan Ahmet Şan ilk önce 3 transfer yapacaklarını açıklamıştı. Nokta transferler yapmak isteyen Konyaspor’da 3 transferin mevkileri de belli oldu. Öncelikle sol açık, ön libero ve forvet alınacak. Bu mevkilerden öncelik ön libero ve sol açığa verilecek.

Forvet transferi ise Avrupa Futbol Şampiyonası sonrasına bırakılacak. Fransa’da düzenlenecek şampiyonada belirlenen isimler izlendikten sonra golcü transferi için harekete geçilecek. Transfer edilecek bu 3 futbolcu da ilk 11’in değişmez isimleri olacak. Ağustos ayında ise tekrar bir değerlendirme yapılarak, alternatif transfer arayışları başlayacak.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın