Tanrıverdi Türkiye şampiyonu

Tanrıverdi Türkiye şampiyonu

 
Meram Belediyesporlu Kick Boksçu Selcan Tanrıverdi,  Türkiye Büyükler ve Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda +70 kiloda birinci oldu. Milli sporcu, 27 Ağustos – 3 Eylül 2016 tarihleri arasında İrlanda’da yapılacak dünya şampiyonasına da katılma hakkı elde etti. 70 kiloda yarışan Meram Belediyesporlu Sabriye Gür de gümüş madalya kazandı. 
 
 
Türkiye Kick Boks Federasyonu faaliyet programında yer alan Türkiye Büyükler Ve Gençler Kick Boks Şampiyonası, 12 - 22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Samsun ilinde Mustafa Dağıstanlı  Spor Salonunda yapıldı. Şampiyonaya 64 ilden 3 bin sporcu, idareci ve antrenör katıldı.
 
Şampiyonada Meram Belediyesporlu kick bokşçular göz doldurarak madalyaları topladı. Sporcularımızdan Selcan Tanrıverdi +70 Kilo’da şampiyon olarak 27 Ağustos - 3 Eylül 2016 tarihleri arasında İrlanda’da yapılacak olan Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti. Aynı şampiyonada 70 Kilo’da yarışan Sabriye Gür ise 2. olarak müsabakaları tamamladı.  Türkiye Şampiyonası’nda Meram Belediyespor Kick Boks Antrenörleri Mehmet Güçlü, Bekir Tekin ve Hatice Coşkun da görevli olarak bulundu. 
Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda madalya kazanan sporcuları, antrenörlerini ve kulüp yöneticilerini tebrik etti. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın