Konspor

Konyaspor kombine bilet satışlarına ne zaman başlıyor?

Konyaspor kombine bilet satışlarına ne zaman başlıyor?

 
 
Geçtiğimiz sezon 18 bin dolayında Kombine bilet satarak Anadolu Kulüpleri arasında lider durumda bulunan Torku Konyaspor’da Kulüp Başkanı Ahmet Şan kombine bilet satışının Temmuz ayında başlayabieceğini söyledi.
 
Kontv’ye konuşan Ahmet Şan  : “Kombine satışları fikstür çekiminin ardından başlatacağız. Temmuz ayının ortalarında çekilecek fikstüre göre hareket edeceğiz. Loca fiyatlarında biraz yükselme yapacağız.
 Biletlerde az bir artış düşünülebilir. Taraftar kombine biletlerinde de biraz artış olacaktır. Kapılardan her giriş için biz Passolig’e 2 liranın üzerinde ödeme yapıyoruz. İçerde oynanan 17 maç için ödenen gider taraftarlar için verilen kombine biletlerinin fiyatının üzerinde oluyor. Biz yönetim olarak bunu üstleniyoruz. Onbin bilet bu şekilde satıldı. Ama maraton tribünü bizim en çok kazanç elde ettiğimiz trübün. Avrupa ligi ve Türkiye kupası içinde ayrı bir değerlendirme yapacağız. Kombine satışımızın artması lazım. Daha fazla kombine satışı yapmamız gerekli. 25 bini geçmesini istiyoruz. Kombine sahiplerine her türlü imkanı vereceğiz. Bazı maçlarda farklı fiyat uygulaması yapmak istendiğinde ki, Fenerbahçe maçında ciddi bir ceza aldık bunun için. Gelecek sezon yine Kombine bilet sahipleri bazı avantajlara sahip olacaklar. Kombine sahipleri her yerde avantajlı olması gerekiyor. Taraftara indirim düşünüyoruz. Önemli olan taraftar gücünü arkamıza almak bizim için önemli” dedi
 
Konspor
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor