Konysapor alt yapısı sezonu değerlendirdi

Konysapor alt yapısı sezonu değerlendirdi

Torku Konyaspor'da ve pilot takım Konya Anadolu Selçukspor'da alt yapıların geride bırakılan 2015-16 sezonunda yaptığı çalışmalar ve bundan sonraki dönemlerde yapılması planlananların anlatıldığı 'Sezon Sonu Değerlendirme Toplantısı' yapıldı.
 
Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Başkan Yardımcısı Mustafa Oral, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz ve Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Parmak'ın hazır bulunduğu toplantıda Alt Yapı Koordinatörü Cihan Önal tarafından Torku Konyaspor ve pilot takım Anadolu Selçukspor alt yapılarında 2015-16 sezonunda yapılan çalışmaların ve hedeflerin yer aldığı bir sunum gerçekleştirildi.
 
Soru-cevap şeklinde gerçekleşen sunumun ardından Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Başkan Yardımcısı Mustafa Oral, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz ve Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Parmak, Torku Konyaspor'un ve pilot takım Anadolu Selçukspor'un alt yapılarında görev alan teknik sorumlular ve personel ile birlikte yemekte bir araya geldi.
 
Yemekte bir konuşma yapan Ahmet Şan, "Genel olarak bakıldığında iyi işlerin yapıldığı başarılı bir sezonu geride bıraktık. Alt yapı olayı sabır ve programlı çalışma isteyen meşakkatli bir durum. Ama son yıllarda yapılan güzel işlerin olması bizleri sevindiriyor. Tabiki de yönetimler olarak bizlerin de eksikleri var. Tam anlamıyla gereken desteği veremediğimiz durumlar oluyor. Ancak bunlar karşısında yılmadan çalışmaya devam etmek, oyuncular yetiştirmek ilerleyen dönemlerde bu eksiklerin kendiliğinden ortadan kalkmasına neden olacak. Herkese hizmetlerinden ve geride bırakılan başarılı sezondan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra önemli başarılar ve yetiştirilen sporcuların Konya ve Türk futboluna kazandırılmasıyla birlikte daha güzel işlere imza atılacak. Buna inanıyoruz ve gerekenlerin imkanlar dahilinde yapılması için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın