Konspor

Konyaspor'dan stadyum konusunda uyarı

Konyaspor'dan stadyum konusunda uyarı

Konyaspor Kulüp Başkan Ahmet Şan, Alanyaspor ile Adana Demirspor arasında oynanacak PTT 1.Lig play-off finali öncesinde yazılı bir açıklama yaptı 
 
Kulüp Başkan Ahmet Şan, PTT 1.Lig play-off finali öncesinde yazılı bir açıklama yaparak kazanan ve kaybedenin sevincini ve üzüntüsünü maça ev sahipliği yapacak Büyükşehir Belediye Stadyumu'na zarar vermeden sporun ruhuna uygun yaşamasını temenni ederken, hak edenin kazanması dileğinde bulundu.
 
Başkan Ahmet Şan'ın açıklaması şöyle:
 
"PTT 1.Lig play-off finalinin Türk futbolunda son iki sezondur fair-play'e örnek gösterilen 'Hoşgörü şehri' Konya'mızda ve Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanacak olması her iki takım için büyük bir şanstır. Hak edenin kazanmasını temenni etmekteyiz.  Futbolseverlerden ricamız; Türk futboluna kazandırdığımız, milli takımımıza ev sahipliği yapan bu güzel stadımızı, kendi evleri gibi koruyup kollamaları, sevinç veya üzüntülerini stadımıza zarar vermeden, sadece tezahürat ile ifade etmeleri gerektiğidir.
 
 Kazanmanın sportif bir başarı, kaybetmenin ise dünyanın sonunun olmadığını tekrar hatırlatır, taraflara daha nice başarılar dileriz..."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor