Ali Çamdalı Milli takım kadrosunda yer almalıydı!

Ali Çamdalı Milli takım kadrosunda yer almalıydı!

Futbol yazıları ile kendisine bir kitle oluşturan ve ardından televizyon programlarında da futbol yorumlarına devam eden Ali Ece, A Milli Takım'ı, EURO 2016'yı ve Süper Lig'i değerlendirdi. 

Milli takıma oyuncu seçimini eleştiren Ece : " Öncelikle Semih Kaya'nın kadroya alınması, stoperdeki eksiklerden dolayı yapılmış bir tercih. Semih yerine bir Yalçın Ayhan kadroya alınabilirdi ancak teknik adamlar daha önce çalıştığı oyuncuları tanıdıkları için bu tür tercihler yapabiliyor. Bu durum dünyanın her yerinde böyledir" dedi.

Ali Çamdalı kadroda olmalıydı
Ece, Ali Çamdalı'nın kadroda mutlaka olması gerektiğine işaret ederken "Torku Konyaspor'dan Ali Çamdalı da bana göre kadroda olmalıydı. Mehmet Topal stoper oynatılacaksa, Ali Çamdalı önliberoda iyi bir alternatif olabilirdi. Ali Şaşal'ı geçen sezon takip ediyordum ve beğeniyordum. Bu sezon takip edemedim çünkü fazla oynamadı. Zaten üç kaleciyle turnuvaya gideceğiz ve diğer üç kaleci herhangi bir talihsizlik, sakatlık yaşamadığı takdirde Ali Şaşal turnuvaya götürülmeyecektir. Kadroda değişiklik ve yeni isimler de olabilir. Fatih Terim de zaten bunu söyledi ve son dakikaya kadar farklı birini kadroya alabileceğini ifade etti." dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın