Konspor

Konyaspor'un transferi Holmen ve Traore'ye bağlı

Konyaspor'un transferi Holmen ve Traore'ye bağlı

Konyaspor Orta saha, sol kanat, ön liberoya ve forvete takviyeler yapacak.

 
Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, “Şu anda isim konusunda henüz net bir şey söyleyemeyiz. Ama 3 mevki ve kale için alternatifli bir çalışma yürütüyoruz. Holmen ve Traore’nin durumu netleştikten sonra 2 yada 3 oyuncuyla birlikte 1 tane kaleci almayı düşünüyoruz. Holmen için teklifimizi yaptık. Traore de Karabükspor’un oyuncusu. Karabükspor yönetimiyle görüşmemiz lazım. Bu oyuncuların durumu transfer sayısını ve mevkisini belirleyecek" dedi.

Orta saha, sol kanat, ön liberoya ve forvete takviye
İzlenen oyuncular bulunduğunu kaydeden Başkan Şan: " İzlediğimiz oyuncular var ve irtibat kurduk. İnşallah kendileriyle ve kulüpleriyle önümüzdeki haftalarda bir netice almayı düşünüyoruz. Hem Türkiye’ye hem Konya’ya getirmekte zorlandığımız bir iki isim var. Bu oyuncular yıldız olduğu için değil, bu isimler futbol kamuoyu tarafından bilinen isimler de değil. Bizim futbol mentalitemize uygun oyuncular lazım. Bunları da tespit ettik ve menajerleriyle görüşme yaptık. Transfer dönemi 9 Haziran’da başlıyor. Bu tarihten sonra taraftarlarımıza müjdeyi vereceğiz. Orta saha, sol kanat, ön liberoya ve forvete takviyelerimiz olacak” şeklinde konuştu.

Forvet alınacak
Genç ve hızlı bir forvet oyuncusu takip ettiklerini aktaran Ahmet Şan, “Rangelov tipinde hızlı ve genç bir forvet oyuncusu almayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor