Konyaspor’da bazı futbolcuların sözleşmesi bu gün sona eriyor

Konyaspor’da bazı futbolcuların sözleşmesi bu gün sona eriyor

 
Torku Konyaspor’da bazı futbolcuların sözleşmesi bu gün sona eriyor. 
 
Kiralıklar gitti
Kiralık olarak kadroda bulunan isimlerden Abdou Razack Traore, Emre Selen ve Samuel Holmen’in sözleşmesi sona eriyor. Traore eski kulübü Karabükspor’a dönerken Fenerbahçe’den kiralanan Holmen’in Fenerbahçe ile olan sözleşmeside sona erdi. Holmen yarın sabah itibariyle serbest kalacak.
 
Geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Traore ve Holmen’i tekrar kadrosunda görmek isteyen Konyaspor Holmen'e teklifini iletirken Traoe içinde Karabükspor ile görüşecek. Bu iki futbolcunun durumuna göre transfer sayısı belli olacak. 
 

Sözleşmesi yenilenenler
Torku Konyaspor’da sezon içinde yeni sözleşmelere imza atan ancak henüz yürürlüğe girmeyen Ali Çamdalı, Ali Turan, Dimitar Rangelov, Jagos Vukovic, Kibong Mbamba ve Selim Ay’in sözleşmeleri federasyona bildirildikten sonra geçerli olacak ve Konyaspor forması giymeyen devam edecekler.
Yeşil Beyazlılarda Ali Çamdalı ve Ali Turan ile 2’şer yıl, Dimitar Rangelov ve Marc Kibong Mbamba ile 1+1 yıl, Selim Ay ile 3 yıl ve Jagos Vukovic ile 3,5 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı.
 
3 futbolcunun durumu belirsiz
Yeşil Beyazlılarda kaleci Kaya Tarakcı, savunma oyuncusu Mehmet Uslu ve formaya çok uzak kalan Tomas Borek’in sözleşmeleri sona erdi.
Bu futbolcular ile henüz yenileme yapılmadı. Borek’in kadroda düşünülmediği, Kaya ve Uslu hakkındaki kararın ise önümüzdeki günlerde verileceği öğrenildi. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

-->