Fikret Orman'dan transfer açıklaması!

Fikret Orman'dan transfer açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İzmir’de Çeşme Kartalları Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışını yaptı.
Orman, beraberinde Spor Toto Süper Lig Şampiyonluk Kupası'nı da getirdi. Herkesin transferle ilgilendiğini belirten Orman, “Fakat biz bu çalışmalara başlayacak durumda değiliz” dedi.
Son şampiyon Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman, İzmir’e geldi. Çeşme Kartalları Beşiktaşlılar Derneği’nin açılış törenine katılan Orman, Spor Toto Süper Lig Şampiyonluk Kupası'nı da beraberinde getirdi. 

Şampiyonluk Kupası'nın gelmesiyle izdiham yaşanırken, Fikret Orman basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Ligin artık bittiğini ve herkesin transferle ilgilendiğini belirten Orman, “Fakat biz bu çalışmalara başlayacak durumda değiliz. Bu hafta balolar var. Önümüzdeki hafta Ramazan başlıyor. Onunla beraber biz de biraz hızlanırız” dedi.
 
ŞAMPİYONLAR LİGİ
Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki hedefinin sorulması üzerine, oynadıkları her maçta hedefin galibiyet olduğunu vurgulayan Orman, “Beşiktaş, Türkiye’nin en büyük kulübü. Dünyanın sayılı kulüplerinden bir tanesi. Bizim için de bir hedef var. Ama Şampiyonlar Ligi, zor bir lig. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye konuştu. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in doğum günü olduğunun hatırlatılması üzerine Fikret Orman gülümseyerek, “Şenol hocamın 35. yaşını kutluyorum. İnşallah 36. yaşı da geçen seneki gibi mutluluklar getirsin” dedi.

Başkan Fikret Orman, açıklamalarının ardından taraftarları kırmayarak her biriyle ayrı ayrı hatıra fotoğrafı çektirdi. Taraftarlar, kupaya dokunabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için de birbirleriyle yarıştı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın