Selçuklu Yaz spor okullarında kayıtlar balşadı

Selçuklu Yaz spor okullarında kayıtlar balşadı

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Yaz Spor Okullarında kayıtlar devam ediyor. Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Selçuklu Yaz Spor Okullarında 14 branşta eğitim verilecek. Geçtiğimiz yıl branş sayısını artıran Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları bünyesine dahil ettiği  yüzme, tenis ve satranç branşlarından sonra öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtların başladığı 09 Mayıs tarihinden itibaren alınan kayıt sayısı 5300 kişiye ulaştı.


Selçuklu Belediyesi Yaz Spor okullarında yüzme branşı yine büyük ilgi gördü. Kayıtların başladığı gün ayrılan kontejan tamamen dolan yüzme branşının yanı sıra futbol, basketbol, tenis ve cimnastik branşları da oldukça ilgi görüyor.


2016 Yaz Spor Okulları eğitimlerine 20 Haziran tarihinde başlanacak 02 Eylül tarihinde sona erecek.Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okullarında Basketbol, Futbol, Voleybol, Hentbol, Cimnastik, Tekvando, Karate, Kick-Boks, Wushu, Judo, Yüzme, Tenis, Satranç ve Güreş  branşlarında eğitim verilecek.


Yaz spor okulları için 09 Mayıs tarihinde kayıt alınmaya başlandı. Kayıtların başladığı ilk gün yüzme branşı, alınan 1400 kayıt ile tamamen doldu. Yüzmeyi 850 kişi ile basketbol, 945 kişi ile futbol, 445 ile cimnastik, 350 kişi ile tenis, 320 kişi ile tekvando, 295 kişi ile voleybol, 330 kişi ile wushu, 150 ile karate ve diğer branşlar izliyor.


Modern ve nezih çok sayıda tesise sahip Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okullarında kentin farklı merkezlerinde ve noktalarında yer alan çok sayıda merkezde eğitim verilecek. Kayıt ve çalışmalarla ilgili bilginin Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Merkezi olan Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonundan, Kulübün 248 00 43 nolu telefonundan veya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü web sayfasından alınabileceği belirtildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın