Konspor

Taşkent spor’da şampiyonluk kutlandı.

Taşkent spor’da şampiyonluk kutlandı.

Konya 2. Amatör Küme, 2015–2016 futbol sezonunda başarılı karşılaşmalar çıkartarak Konya 1 Amatör Kümeye yükselme başarısını gösteren Taşkent spor’da şampiyonluk kutlamasına Kulüp Başkanı Ahmet Şanlı ev sahipliği yaptı.
Konya İkinci Amatör Küme”A” grubunda mücadele eden ve play-off maçında rakibi Gölyazı Belediye spor’u 3–2 mağlup ederek Konya 1. Amatör küme’ye yükselen Taşkent spor’da şampiyonluk kutlamasına yöneticiler, antrenör ve tüm futbolcuların katılımıyla gerçekleştirildi.
Taşkent spor kulüp Bşakanı Ahmet Şanlı, “ 2015–2016 futbol sezonunda Taşkent spor olarak çok iyi bir sezon geçirdik. Hedefimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarıya imza atan yönetici, antrenör ve futbolcularımızı canı gönülden kutluyor ve önümüzdeki sezon Konya 1 Amatör Kümede mücadele edecek olan antrenör ve tüm futbolcularımıza şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.
Kulüp Başkanı Ahmet Şanlı, Hatıp yolunda bulunan bahçesinde yönetici, antrenör ve tüm futbolculara mangal keyfi yaşatarak gönüllerince bir gün geçirme imkanı sundu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor