Konspor

Vefaspor’da kemer terfi zamanı

Vefaspor’da kemer terfi zamanı

 
Kuruluş amacı çocukların kötü alışkanlıklara yönelmesinin önüne geçmek ve spor ile uğraşmalarını sağlayarak sağlıklı bireyler yetiştirmek olan Karatay'da faaliyet gösteren Vefa Spor Kulübü'nde, Taekwondo kemer terfi sınavı önceki gün yapıldı
Kuruluş amacı çocukların kötü alışkanlıklara yönelmesinin önüne geçmek ve spor ile uğraşmalarını sağlayarak sağlıklı bireyler yetiştirmek olan Karatay'da faaliyet gösteren Vefa Spor Kulübü'nde, Taekwondo kemer terfi sınavı önceki gün yapıldı. Vefaspor Kulüp merkezinde gerçekleştirilen sınavında 30 minik sporcu ter dökerken terfi sınavına velilerde büyük ilgi gösterdi.

Kemer terfi sınavı antrenör Mustafa Baş, gözetiminde yapılırken öğrencilerin tüm komutları başarıyla yerine getirmesi dikkat çekti.6 yaşın altında üç sporcunun gösteresi ise büyük alkış aldı.Yapılan sınav sonucunda terfi eden sporculara kemerleri sıcağı sıcağına verilirken mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Vefaspor kulübü kurucusu ve antrenörü Mustafa Baş velilere seslenerek minikleri spor yapmaya beklediklerini söyledi.

Kemer terfi sınavı günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor