Atiker'den Konya Spor'u için yeni sponsorluk anlaşması

Atiker'den Konya Spor'u için yeni sponsorluk anlaşması

 
Ampute Futbol Süper Liginde mücadele eden Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol Takımı ile Konya merkezli ve yaptığı başarılı çalışmalarla bir dünya markası haline gelen Atiker Şirketler Gurubu arasında sponsorluk anlaşması yapıldı.
Yapılan anlaşma ile geçen sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da da Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol Takımının sponsoru Atiker Şirketler Gurubu oldu. Sponsorluk anlaşması kapsamında forma göğüs reklamı da bulunuyor.
 
Atiker Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker ve Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü Başkanı İzzet Soydabircan’ ın yanı sıra teknik sorumlu Seyit Karadağ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı imza töreninde konuşan İzzet Soydabircan her zaman engellilerin ve engelli sporlarının yanında olan Atiker Şirketler Grubuna teşekkür etti. Yeni sezonda hedeflerinin Ampute Futbol Süper Liginde şampiyon olmak ve şampiyonlar ligine katılmak olduğunun altını çizen Soydabircan bunu gerçekleştirebilecek kadro için güçlü bir mali yapı gerekli olduğunu, bu çerçevede önemli bir sponsorluk adımı attıklarını, forma kol ve sırt reklamları için de yine Konya’ lı firmaların desteğini beklediklerini ifade etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın