Konspor

Konyaspor'da Meha'nın durumu netleşiyor!

Konyaspor'da Meha'nın durumu netleşiyor!


Transfer çalışmalarını ağırdan alan Atiker Konyaspor'da Traore ve Meha'nın durumu belirleyici olacak. 

Holmen'in Başkaşehir'e imza atmasının ardından bu bölge için çalışma başlatacak Yeşil Beyazlılar Traore ve Meha içinde bekleyişte.

Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz Sezon sonu takımdan ayrılan ancak yeni kulübüyle çıkan bazı sorunlardan dolayı yeşil beyazlı ekibe geri dönmesi gündemde olan Meha’nın durumunun kısa sürede netleşeceğini belirtti. Korkmaz, “Bildiğiniz gibi Meha sezon sonu takımımızdan ayrılmıştı. Fakat son dönemde yaşanan gelişmelerden dolayı yeniden Konya’ya dönmesi gündeme geldi. Meha konusu ayın 15’ine kadar netleşecek. Aykut Hoca’nın istediği doğrultusunda Milosevic’i kadromuza kattık fakat bu oyuncu kanatta da ortada da oynayabiliyor. Hocamız Milosevic’i Holmen’in yerinde mi değerlendirir, Meha’nın yerinde mi oynatır onu bilemiyorum. Sonuçta bizim takımımıza baktığımızda geçen sene Kibong sağ kenarda da, sol kenarda da, ön liberoda da oynadı. Çok yönlü oyuncularımız her yerde oynayabiliyor yani.  Hocamız oyuncunun bireysel özelliklerine bakar, ona göre konumunu netleştirir” ifadelerini kullandı. 

Meha'nın bonservis bedeli için Konyaspor'un, Suudi Arabistan'ın Al-Nasr kulubüne 15 Haziran'a kadar süre tanıdığı belirtiliyor.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor