Konspor

Atiker Konyaspor genç stoper ile 3 yıllık sözleşme imzaladı

Atiker Konyaspor genç stoper ile 3 yıllık sözleşme imzaladı

Atiker Konyaspor, pilot takım Konya Anadolu Selçukspor'da forma giyen 21 yaşındaki defans oyuncusu Can Demir Aktav ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
 
Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde yer alan kulüp binasında gerçekleşen imza töreninde Genel Menajer Önder Sami Güven'de hazır bulundu.
 
2012'den bu yana profesyonel olarak eski adıyla Konya Şekerspor, şimdiki adıyla Konya Anadolu Selçukspor'da başarıyla forma giyen Can Demir Aktav ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden Genel Menajer Önder Sami Güven, "Can Demir inşallah Anadolu Selçukspor'da gösterdiği performansın üzerine koyarak daha iyisini Atiker Konyaspor'umuzda sergileyecek ve başarılı olacaktır. Bu sözleşme hem kulübümüze hem de sporcumuza hayırlı olsun" diye konuştu.
 
'Herkesin çocukken oynamak için hayalini kurduğu Konyaspor'a imza attığım için mutluyum' diyerek açıklamasına başlayan 21 yaşındaki yeni transfer Can Demir Aktav, "Böyle büyük bir camiaya imza attığım için çok mutluyum. Anadolu Selçukspor’da oynayan gençlerin hayali Konyaspor’a imza atmaktır. Benim bu hayalim gerçek oldu. Umarım bu sene Anadolu Selçukspor’da geçirdiğimi gibi iyi bir sezon geçiririm ve bana inanan insanları mahcup etmem. Benim için en önemlisi bu zaten. İnşallah iyi bir sezon olur. Bizim şansımıza bu sene takımımız bir de Avrupa’ya katılmaya hak kazandı. Orada süre almak bizim için çok büyük başarı olur. Onun için çalışacağız zaten. Bizim önceliğimiz formayı almak olacak. Dolayısıyla çok çalışmamız lazım. Biz bunun bilincindeyiz ve ne yapabileceğimizi biliyoruz. Ona göre çalışacağız, çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz ve başaracağız" şeklinde görüş belirtti.

Konuşmaların ardından pilot takım Anadolu Selçukspor'dan transfer edilen 21 yaşındaki defans oyuncusu Can Demir Aktav kendisini 3 yıllığına Atiker Konyaspor'a bağlayan sözleşmeye imza attı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor