Konspor

Haydi Çocuklar, Yaz Spor Okullarına

Haydi Çocuklar, Yaz Spor Okullarına

 
29 Haziran -29 Ağustos 2016 tarihleri arasında 20 branşta açılacak olan İl Spor Merkezlerine daha fazla çocuk ve gencimizin katılımını sağlamak amacı ile uygulanan İl Spor Merkezleri kayıtları devam ediyor.
Özellikle İlköğretim çağında ki çocuklarımızın tatile girdiği yaz aylarında serbest zamanlarını, uzman antrenörler nezaretinde düzenli ve en iyi şekilde değerlendirmeleri için mükemmel bir imkân olan spor okullarımız, aynı anda binlerce çocuğumuza ve gencimize hizmet verecek şekilde planlanmıştır. Kayıtları devam eden Yaz Spor Okullarından 5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz ücretsiz olarak faydalanacaktır. Halen İl Müdürlüğümüzden, şehrin belli noktalarına kurulan stantlardan ve antrenörlerimiz tarafından okullarda yapılan duyurularla kayıtlar tüm hızıyla devam etmektedir.

Atletizm, Badminton, Basketbol, Güreş, Halter, Judo, Karate, Masa Tenisi, Tenis, Taekwondo, Voleybol, Yüzme (ücretli), Halk Oyunları, Kick Boks, Bisiklet, Cimnastik, Hentbol, Wushu, Boks, Okçuluk ve Satranç branşlarında hizmet verecek olup öğrencilerimiz belli güzergâhlarda ücretsiz servis imkânlarından da yararlanacaktır. Sadece Yüzme branşının ücretli olduğu yaz spor okullarımız hakkında detaylı bilgileri ve kayıt formlarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Okulları Kayıt Merkezimizden temin edebilirsiniz.
İl Spor Okulları İrtibat Telefon: 0332 322 79 48 (1134)
Yüzme form ve kayıt bilgileri için irtibat: 0332 322 79 48 (1171)
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor