Konyaspor Yönetimi stad çalışanlarıyla iftar yemeğinde buluştu

Konyaspor Yönetimi stad çalışanlarıyla iftar yemeğinde buluştu

Konyaspor Yönetim Kurulu Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda görev yapan teknik personel, özel güvenlik şirketi yetkilileri ve Konya Store mağazası personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
Yemeğe Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Selim Büyükkarakurt, Yönetim Kurulu Üyeleri ve yeni Kulüp Müdürü Muhammed Ak'da katıldı.
 
Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Ramazan ayının manevi huzurunun yaşandığında bugünlerde böylesi bir davette stadyum teknik personeli, özel güvenlik şirketi yetkilileri ve store mağazası personeli ile bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Bizim yakaladığımız başarıda işbirliği, paylaşma, birlikte görev yapma ve Konyaspor'u sahiplenme ön plana çıkıyor. İnşallah bu daha da artarak devam eder ve kurumsallaşma adına yaptığımız çalışmalarla kulübümüzü daha da iyi yerlere taşırız. Buna inanıyoruz. İnşallah takım olarak yakaladığımız çıkışı devam ettirip Konyaspor'u Türk futbolunun lokomotif kulüplerinden biri haline getireceğiz" diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın