Konyaspor'dan transfer açıklaması

Konyaspor'dan transfer açıklaması

 
Atiker Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz, orta saha mevkisi için görüştükleri Alman oyuncuyu beklediklerini söyledi.

Yeni sezon transfer çalışmalarını sakin bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Ömer Korkmaz, aceleci davranmayarak yüksek bedeller ödemekten kaçındıklarını belirtti.

Hedeflerinin yeni sezon için kaliteli bir kadro kurmak olduğunu vurgulayan Korkmaz, “Genel olarak takımımızın kemik kadrosunu korurduk. Aramızdan ayrılan oyuncular oldu. Olacaktır da. Bu oyuncuların yerini aratmayacak ve kaliteli futbolcular ile temas halindeyiz. Bu anlamda vaktimiz var. Yüksek bedeller ödemek istemiyoruz ve piyasayı en iyi şekilde takip ediyoruz. Sakin kalarak bu süreci tamamlamak amacındayız” dedi.
Orta saha için görüştükleri Alman oyuncudan haber beklediklerini açıklayan Ömer Korkmaz, “Kendisinden henüz dönüş almadık. Fakat ısrarcıyız kendisini beklemekte. Aynı şekilde Meha ve Traore’yi de bekliyoruz. Meha’nın durumu henüz net değil. Traore için de teklifimizi gerçekleştirdik” diye konuştu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın