Konspor

Konyaspor'da yeni oyuncular kampa yetişecek

Konyaspor'da yeni oyuncular kampa yetişecek

 
Gelecek sezon da ligde iyi bir yerde olmak için transfer çalışmalarını sürdüren Atiker Konyaspor, transfer görüşmelerini sıklaştırdı. Yeşil-beyazlılar, özellikle orta saha transferi üzerine yoğunlaşırken, Holmen’in eksikliğini dolduracak isimlerin üzerinde duruluyor. Transfer çalışmalarını orta sahada yoğunlaştıran yeşil-beyazlılar, bu bölgeye en az iki takviye yapmayı planlıyor.

Konyaspor'da Traore ve Meha belirsizliği
Konyaspor’un transferde yavaş ilerlemesini en çok etkileyen durum Meha ve Traore’nin durumlarının belirsizliği. Her iki oyuncunun da takıma dönme olasılığının olması, yeşil-beyazlıların transferde net adımlar atmasının önüne geçiyor. Her iki oyuncunun da durumlarının bu hafta netleşeceği
belirtilirken, Traore ve Meha’nın durumuna göre transfer çalışmaları hız kazanacak.
Transfer ne zaman yapılacak?
Teknik direktör Aykut Kocaman, kampa öncesi kadronun netleşmesini isterken, çalışmalarına tam kadro başlamak istiyor. 8 Temmuz’da başlayacak kamp öncesi transferleri bitirmek isteyen yeşil-beyazlı yönetim de bu hafta temaslarını sıklaştıracak.

Görüştükleri oyunculardan net cevap vermelerini isteyecek yöneticiler, belirlenen ilk isimlerin imza atmaması durumunda alternatif isimlere yönelecek.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor