Konspor

Konyaspor Alman önlibero ile görüşüyor

Konyaspor Alman önlibero ile görüşüyor

Atiker Konyaspor kulübü başkanı Ahmet Şan, transfer çalışmaları hakkında bilgi verirken kampa hazır gitmek istediklerini söyledi.

 "Alacağımız oyuncular sisteme uygun olacak"
 
Ligi hayal edemeyecekleri bir yerde bitirdiklerini, seneye UEFA Avrupa Liginde mücadele edeceklerini hatırlatan Şan, şöyle devam etti:
 
"Konyaspordan büyük bir beklenti var. Bu işimizi daha fazla zorlaştırıyor. Bu beklentiler 'yıldız' transferleri gündeme getiriyor ama Konyaspor taraftarı bunu anladı. Futbol kamuoyuna bunu izah etmemiz gerekiyor. Konyaspor bir sistem takımı. Alacağımız oyuncuların sisteme uygun olması gerektiğini düşünüyoruz."
 
 "Avusturya kampına hazır gitmek istiyoruz"
 
Şan, geçen sezon kiralık olarak kadroların yer alan ve bu yıl için Medipol Başakşehir ile anlaşan Holmen'e istediği rakamı verdiklerini vurgulayarak, şöyle konuştu:
 
"Holmen, ailevi nedenlerden dolayı İstanbul ve Medipol Başakşehir'i seçti. O mevkide futbolcumuz var ama gerekirse transfer yaparız. Görüştüğümüz Belçikalı forvetten vazgeçtik çünkü çok ağır şartlar öne sürdüler. Alternatif oyunculara yöneldik. Ayrıca Alman ön libero üzerinde duruyoruz. İnşallah bu iki transferi gerçekleştirmek ve Avusturya kampına hazır bir takımla gitmek istiyoruz."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor