Konspor

Konyaspor, Traore için Karabükspor ile el sıkıştı

 Konyaspor, Traore için Karabükspor ile el sıkıştı

 
Dış Transferde uzun süren sessizliğini bozarak harekete geçen Atiker Konyaspor, Traore için Karabükspor ile el sıkıştı. Yüzde 90 anlaşma sağlanan Burkina Fasolu  oyuncu Traore ile Avusturya kampından önce imza atması bekleniyor.

Dış transferde Milosevic, kaleci Abdülaziz ve pilat takım Anadolu Selçukspor'dan Can Demir Aktav’ı renklerine bağladıktan sonra sessizliğe bürünen Atiker Konyaspor, dış transferde atağa kalkıyor. Takıma ön libero ve forvet takviyesi yapmayı planlayan önceliği de ön liberoya veren yeşil-beyazlı ekipte, hareketlilik başlıyor.

Konyaspor yönetimi uzun süren görüşmeler sonucunda Traore için Karabükspor ile küçük pürüzler dışında her konuda anlaşmaya vardı. Yüzde 90 anlaşma sağlanan Abdou Razack Traore’nin Avusturya kampından önce imza atacağı öğrenildi.

Forvet transferini kamp dönemine bırakan Atiker Konyaspor, ön libero transferini de önümüzdeki bir kaç gün içinde bitirmeyi hedefliyor. Almanya 2. Ligi’nde top koşturan Konyaspor'un teklifine cevap vermek için süre isteyen 28 yaşındaki Alman oyuncu ile tekrar irtibata geçilecek. Bundesliga’dan da bir çok takımın transfer listesinde yer alan Alman ön liberonun Cumartesi gününe kadar Konyaspor yönetimiyle görüşerek kararını vereceği öğrenildi.

Hafta sonu neticelenmesi planlanan ön libero transferinin olumsuz sonuçlanması halinde alternatif isimlerle görüşmeler başlayacak.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor