Konspor

Bisikletçiler Ödüllendirildi

Bisikletçiler Ödüllendirildi

 
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan Mevlana Kupası ve Bahar Kupası yarışlarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

19 Mayıs 2016 tarihinde yapılan Bahar Kupası yarışında birinci olan Fatih Deniz (Taşkent Spor Kulübü) Bisiklet ile ödüllendirilirken 2.İbrahim Gül (Taşkent Spor Kulübü), 3.Eren Kesici (Büyükşehir Belediye Spor Kulübü), 4.Enes Ömer İlhan (Taşkent Spor Kulübü) ve 5.Enes Ömer İlhan (Gençlik Spor Kulübü) para ile ödüllendirildi. 4 Haziran 2016 tarihinde yapılan Mevlana Kupası Yarışında ise 1.Muhammed Selçuk (Ç.Çumra Belediyespor) bisiklet ile 2.Muhammed Ersin Akın (Büyükşehir Belediye Spor Kulübü), 3.Hakkı Çelikel (Selçuklu Belediye Spor Kulübü), 4.Abdussamet Çekirdek (Büyükşehir Belediye Spor Kulübü) ve  5.Mustafa Doğan (Selçuklu Belediye Spor) para ile ödüllendirildi.
Mevlana Kupası ve Bahar Kupası yarışlarında dereceye giren sporcuların ödüllerini Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ve Bisiklet İl Temsilcisi Tevfik Erdoğdu verdiler.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor