Konyaspor’da Traore transferine menajer engeli

Konyaspor’da Traore transferine menajer engeli

 
Atiker Konyaspor’da bitti denilen Traore transferi çıkmaza girdi.

Fildişi Sahili oyuncunun Menajerinin, satıştan istediği rakamın yüksek olması Karabükspor kulübüne geri adım attırdı. Konyaspor ise sorunun çözümü için beklemeye çekildi.

Traore için yeniden bekleyiş başladı
Kadrosuna kattığı üç isim Milosevic, Abdülaziz ve Can Demir Aktav’ın ardından Abdou Razack Traore için bastıran transfer komitesi Traore’nin menejerin devreye girmesiyle geri adım attı. Abdou Razack Traore’nin menajerinin, oyuncunun sözleşmesinde yer alan bir madde gereği satışından elde edilecek ücretin yüzde 40’ını alacak olması üzerine Kardemir Karabükspor’un geri adım attığı öğrenildi. Yüzde 40’ı çok fazla bulan Karabükspor yönetimi sorunu çözmek için Konyaspor’dan süre istedi. Bunun üzerine yeşil-beyazlı transfer komitesi de bu transferi beklemeye aldı.

Alman oyuncudan olumsuz cevap
Konyaspor’da bir sürpriz gelişmede Alman ön libero transferinde yaşandı. Yeşil- beyazlı yönetim ismini sır gibi sakladığı 28 yaşındaki Alman oyuncu ile yeniden irtibata geçerken olumsuz cevap aldı. Oyuncunun Konyaspor yönetimine Almanya dışında başka bir ülkede oynamak istemediğini ilettiği öğrenildi. Bunun üzerine rotasını alternatife çeviren yönetimin, bekletilen ve Polonya 1. Lig’de oynayan bir başka oyuncu ile temasa geçmeye hazırlandığı öğrenildi.

Bu arada Ablan Meha’nın akıbetinin ise Pazartesi veya Salı günü netlik kazanması belirtildi.

Kontv
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın