Konspor

İhsaniye Gençlerbirliğinde yeni dönem başladı

İhsaniye Gençlerbirliğinde yeni dönem başladı

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek İhsaniye Gençlerbirliğinde yeni dönem başladı.

Kulüp başkanlığına getirilen Recep Carı yaptığı açıklamada hazırlıkların sürdüğünü kaydetti. 

Carı açıklamasında : 'İhsaniye GB olarak sezon başında koymuş olduğumuz şampiyonluk hedefine ulaştıktan kısa bir süre sonra takımımızın BAL Ligi'n de daha güçlü bir yönetim ile hedefli bir sezon geçirebilmesi için Selçuk Üniversitesi'nden gelen teklif üzerine görüşmelerimizi başlattık. Yaklaşık 2 ay boyunca sayın Rektörümüz ve konunun muhatabı hocalarla defalarca görüştük. Hatta kongre tarihi takımın ismi, rengi, hocası, kaptanı dahi belirlendi. Ancak maddi kaynak bulunamadığı gerekçesi ile görüşmelere nokta konuldu.
Lakin burada kaybedilen 2 ay ve maalesef görüşmelerin sonucuna göre hareket edecek futbolcu, antrenör ve çalışanlar mağdur edildi. Gelişmelerde gelinen noktayı futbol kamuoyunun takdirine bırakıyorum. 
Yeni yapılan kongrede başkanımız Mustafa Yapıcı ve yönetim kurulu üyelerimiz kulübün başkanlığını şahsıma tevdi ettiler. Önce sayın Yapıcı'ya ve yönetim kurulu üyelerimize, konudan haberdar olup bizleri arayan tebrik eden spor camiasının güzide isimlerine, sevenlerimize,dostlarımıza şahsım ve kulübüm adına teşekkür ederim" 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor