Konspor

Atiker Konyaspor, kombinede rekor bekliyor!

Atiker Konyaspor, kombinede rekor bekliyor!

Atiker Konyaspor'un 2016-2017 sezonunda lig, UEFA Avrupa Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçları kapsayan Sezonluk Kombine Kart satışına başlanıldı.
 
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Basın Sözcüsü Baydar, geçen sezon takıma verdikleri destekle örnek gösterilen taraftarlara karşı yönetimin fiyatları fazla arttırmayarak bir jestte bulunduğunu ifade etti.
 
Baydar  "Sezonluk Kombine Kartlarda geçen yılki rakamların üzerine fazla bir artış olmadan belirlediğimiz fiyatlarla satışlara başladık. Taraftarlarımızın geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da artacak bir ilgiyle ligde örnek gösterilecek bir performans gösterip, üç kulvarda mücadele verecek takımımızı sahipleneceğinden şüphemiz yoktur. Taraftarlarımız sezon başında kombine kartlarını alarak takımlarına destek vermiş olmakla birlikte, zaman zaman sezon içerisinde gişe önlerinde bekleme başta olmak üzere diğer mağduriyetlerle de karşı karşıya kalmayacaktır" dedi.
 
Geçen sezon 20 bin civarında Sezonluk Kombine Kart satışının gerçekleştiğini de sözlerine ekleyen Baydar, "Yönetim olarak lig maçlarının yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası mücadelelerini de içerisine dahil ettiği satışlarda 20 bin rakamının çok daha üzerine çıkılacağını umut ediyoruz. Avrupa'da mücadele edecek Atiker Konyaspor'umuzun Sezonluk Kombine Kart satışlarında öncelik hakkına sahip taraftarlarımızın indirimli fiyatlardan yararlanarak kombine kartlarını yenilemeye, kartı olmayan taraftarlarımızı da bu sezon kart alarak Atiker Konyaspor'umuza destek olmaya davet ediyoruz" dedi. 
 
 YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor