Konspor

Hedef daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettirmek

Hedef daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettirmek

Konyaspor'lu Oyuncu Selim Ay, yorucu geçen bir sezonun ardından uzun bir tatil süreci yaşadıklarını ve bu dönemde de verilen program dahilinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtirken, tek düşüncelerinin yeni sezonda daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettirmek olduğunu söyledi.
 
Tatilde de çalıştık 
Açıklamalarına 'Tatil iyiydi. Güzel bir sezonun ardından tatilde rahatladık diyelim' sözleriyle başlayan Selim Ay, "Hocamızın verdiği program doğrultusunda idmanlarımızı yapıyoruz. Konya’yı özledim. Ramazan ayında 1-2 gün arkadaşlarla, eş, dost tanıdıklarla iftar yapmak için geldim. Tekrar Antalya’ya döneceğim. Daha sonra 8 Temmuz’da geleceğiz ve buradan sonra Avusturya’da hazırlıklarımıza devam edeceğiz. İnşallah geçen seneki sezondan daha iyi bir sezon geçiririz. Herkese daha iyi ve daha başarılı bir Atiker Konyaspor izletiriz. Zannediyorum bizim gibi herkes de ligin başlamasını bekliyor" diye konuştu. 
 
Hedeflerime ulaşmak için çalışıyorum
Takımın hedefleri olduğu gibi kendi hedefleri de olduğunu sözlerine ekleyen Selim Ay, "O hedeflerime ulaşmam için çok çalışıyorum ve elimden geleni yapıyorum. Zaten takımın başarısı belli ve ben de bu ekibin bir parçasıyım. Kendi başarımı en üst seviyeye nasıl ulaştırırım onu düşünüyorum ve ona göre çalışmalar yapıyorum" derken sözlerine şöyle devam etti:
"Takımımızda iskelet kadro korundu ama hedeflerimiz doğrultusunda takviye illa ki şart. Zaten bu konuda hem hocamız hem de transfer komitesi mutlaka ki gerekeni yapıyordur. Arkadaşlığımız çok iyi. Bunu herkes biliyor. Geçen sezon bu durum sahaya yansıdı. İnşallah yenü sezonda da ve UEFA maçlarında da devam edecek ve daha başarılı olacağız..." 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor