Hilal Gündüz Türkiye Birincisi oldu

Hilal Gündüz Türkiye Birincisi oldu

Hilal Gündüz Türkiye Birincisi oldu.
 
Konya Türk Telekom Spor Kulübü bayan sporcularından Hilal Gündüz( 57 kiloda) tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye birinciliğine ismini yazdırdı.

Konya Türk Telekom Spor kulübü bayan güreş takımı başarılarına ara vermeden devam ediyor. Afyon’da yapılan 81 ilden 180 minik sporcunun katıldığı Minikler Bayan Türkiye Güreş Şampiyonasında Konya Türk Telekom Spor güreşçilerinden Hilal Gündüz, 57 kiloda başarılı müsabakalar çıkartarak Türkiye birincisi oldu.


 Kulüp başkanı Mehmet Murat Uslular “Sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum, bu başarı tesadüf değil, bayan güreş branşında önemli işlere imza atan antrenörümüz ve sporcularımızın gayretli çalışmaları ve branş yöneticilerimiz Sait Özdaş, Mehmet Demir ve Hasan Hüseyin Kunter’in çabalarının sonucudur. 


Bu başarının artarak devam edeceğine olan inancımız tamdır. Bu konudaki özverili çalışmalarımız devam edecektir. Kulübümüze madalya kazandıran sporcumuza ve antrenörümüze, yalnız bırakmayan kulüp üyelerimize ve desteklerini her daim eksik etmeyen Türk Telekom’un çok kıymetli İl ve Bölge Yöneticilerine teşekkür ederim.” dedi. 


Asıl hedeflerinin Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonaları olduğunu belirten tecrübeli başkan Mehmet Murat Uslular,  bunun için yönetim kurulu olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti. 


Türk Telekom Konya İl Müdürü Süleyman Dündar ve Kulüp Başkanı Mehmet murat Uslular, başarılı olan güreşçi ve antrenörlerini çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın