Konspor

Ahmet Şan'dan transfer açıklaması!

Ahmet Şan'dan transfer açıklaması!

Atiker Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, transfer çalışmalarına ilişkin açıklama yaptı. Şan, 'Biz takımımıza çok fazla transfer yapmaktan yana değiliz. Zaten Aykut Hocamız da bizimle aynı görüşte' dedi.

Yeşil beyazlıların kuruluş tarihinin oylandığı Yüksek Danışma Kurulunda konuşma yapan Başkan Ahmet Şan, transfer çalışmalarına ilişkin bilgi aktardı.
 
'Biz takımımıza çok fazla transfer yapmaktan yana değiliz. Zaten Aykut Hocamızda bizimle aynı görüşte' diyer Şan, 'İnşallah eksik görülen mevkilere takviye konusunda yapılan görüşmeler en kısa sürede sonuçlanacak ve bir forvet bir de ön libero mevkisine iki futbolcu transfer edeceğiz' dedi. 
 
Başkan Şan, 'Geçen sene yakalanan başarıya katkı sağlayan kadrodaki oyuncularımızın performanslarını yeni sezonda arttıracaklarına inanıyoruz. Ayrıca takımımıza pilot takımımız Anadolu Selçukspor'dan Ali Dere ve Can Demir Aktav'ı dahil ettik. Bu oyuncularımızın iyi bir kamp dönemi geçirip katkı sağlayacaklarına inanıyoruz. Geçtiğimiz sezonun devre arasında kiralık olarak gönderdiğimiz Vedat Bora yeniden aramıza döndü. Teknik heyetimiz ve bizler kendisini yeni transfer gibi görüyoruz. İnşallah beklenen patlamayı bu sene yaparak başarılı olacaktır. Biz Yönetim Kurulu olarak teknik heyetimize ve oyuncularımıza güveniyoruz. Konyaspor olarak yakaladığımız başarı ve istikrarı sürdürmek en büyük arzumuz' dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor