Atiker Konyaspor'dan haberler...

Atiker Konyaspor'dan haberler...

Bayram öncesi orta saha transferini bitirmeyi planlayan Atiker Konyaspor,yoğun mesai harcadığı Polonyalı oyuncu transferini askıya aldı.

Yeşil-beyazlıların, ismi ve ülkesi açıklanmayan 28 yaşındaki Polonyalı bir ön libero ile görüşmeleri sürdürdüğü ancak futbolcunun menejeri ile Konyaspor Kulübü arasında kriz çıktığı, bu yüzden bu transferin askıya alındığı öğrenildi. Oyuncu ve kulübüyle görüşmelerin olumlu geçtiği ancak futbolcunun menejeriyle alakalı sıkıntı çıktığı kaydedilirken yeşil- beyazlı yöneticilerin  Polonyalı oyuncu transferini ertelediği ve başka alternatiflere yöneldiği öğrenildi.

8 Temmuz’da Konya’da teknik heyetle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacak Konyaspor yönetiminin eksik mevkilere yapılacak transferleri görüşeceği belirtilirken ön libero ve forvet transferinin kamp sonuna kalabileceği belirtildi.

Bu arada yeşil-beyazlılarda yılan hikayesine dönen Traore transferi gündemden çıkarıldı. Konyaspor yönetimin geçtiğimiz sezonun tamamlanmasının ardından Traore’ye bir teklif yaptığı ve Traore’nin de bu teklifi kabul ettiği ancak Burkine Fasolu oyuncunun daha sonra fiyat artırdığı ileri sürülmüştü. Traore Transferini gündeminden çıkaran Konyaspor’un bu oyuncunun yerine transfer yapıp yapmayacağı ise kamp döneminde belli olacak.

Öte yandan 2016-2017 Futbol sezonu için 8 Temmuz Cuma günü Konya’da toplanacak Atiker Konyaspor, aynı gün 3 grup halinde sağlık kontrolünden geçecek. Yeşil- beyazlılar 9 Temmuz’da ilk etap kamp çalışmaları  için Avusturya’ya gidecek. Konyaspor’un ilk etap yurt dışı  kampı 14 gün sürecek..

Konspor: M. KOÇ
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın