Ali Turan: Nerede kalmıştık?

Ali Turan: Nerede kalmıştık?

Yeni sezon hazırlıkları için Konya'da toplanan Atiker Konyaspor'un tecrübeli ismi Ali Turan "Geçen sene iyi bir Atiker Konyaspor izletmiştik. Bu sene de yine aynı şekilde kaldığımız yerden devam edip bunu devam ettirmek istiyoruz" dedi.

Atiker Konyaspor'un tecrübeli futbolcusu Ali Turan, uzun bir tatil döneminin ardından yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını belirtirken, hedeflerinin geçtiğimiz yıl elde edilen başarıyı yeni sezonda da tekrarlamak olduğunu söyledi.
 
Sağlık kontrolü sırasında açıklamalarda bulunan Turan, "Yaklaşık 45 günlük bir tatil sürecimiz vardı ve bu süre gayet güzel geçti. Ama hem futbolu hem Konya’yı hem Konyaspor’u özledik. Bugün toplandık ve sağlık kontrolünden geçtik. Yeni sezon hazırlıklarımıza başlayacağız inşallah. Yarın da kamp için yurtdışına gideceğiz. Bu kamp dönemleri biraz sıkıcı geçer. Mecbur böyle geçmek zorunda. Klasik çünkü, sezon başı kampları biraz yorucu geçer. Ama bu sonuçta bizim işimiz. Özellikle sezon başı kampları iyi geçirmek zorundayız ki lig başladığında meyvelerini güzel bir şekilde alalım. Kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Geçen sene iyi bir Atiker Konyaspor izletmiştik. Bu sene de yine aynı şekilde kaldığımız yerden devam edip bunu sürdürmek istiyoruz. Yeni gelen ve gelecek olan transferlerimiz var. Onlar da yavaş yavaş takıma adapte olursa iyi bir takım olacağımıza inanıyorum" dedi.
 
Ali Turan, bu sezon Süper Lig, UEFA Avrupa Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere üç ayrı kulvarda mücadele edeceklerini belirtirken "Geçen sene olduğu gibi bu senede hedeflerimiz var. Bu yıl daha zor ve yoğun geçecek. Bunun bilinci içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz iyi bir takımız" şeklinde görüş belirtti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın