Konspor

Konyaspor'dan son gelişmeler...

Konyaspor'dan son gelişmeler...

UEFA Avrupa Ligi, Süper Lig ve Türkiye Kupası olmak üzere 2016-2017 sezonunda üç ayrı kulvarda mücadele verecek Atiker Konyaspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Konyasporlu futbolcular sağlık kontrolünün ardından ilk çalışmasını Kayacık Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

Yeşil-beyazlılar yeni sezon hazırlıkları için Cumartesi sabahı 10 uçağıyla Avusturya’ya gidecek.

Konyaspor’un hazırlık kampı 2 etaptan oluşacak. Avusturya’nın Langenfeld Kasabası’nda 14 gün sürecek birinci etabın ardından 2 gün izin yapacak olan yeşil-beyazlılar ikinci etap kampı için Hollanda’ya geçecek. 10 gün sürecek Hollanda kampı daha çok teknik taktik ve hazırlık maçları ağırlıklı geçecek.

Yeşil- beyazlıların Hollanda kampında Real Sociedad ve Twente ile özel maç yapacağı daha önceden açıklanmıştı. Bu arada geçtiğimiz sezonu Giresunspor’da kiralık geçiren ve Konyaspor’un Avusturya kampına dahil edilen Vedat Bora’nın vize işlemleri yetişmedi. Genç oyuncu işlemleri tamamlandıktan sonra Avusturya’ya gidebilecek. Vedat Bora’nın bir kaç gün içinde takım arkadaşlarına katılacağı belirtildi.

Ayrıca önümüzdeki sezon kadroda düşünülmeyen ve satış listesine konulan Dossa Junior kampa götürülmeyecek. Öte yandan Alban Meha da Konya’ya gelerek sağlık kontrolünden geçti. Arnavut oyuncu takımla Avusturya’ya kampına gidecek…
 
KONSPOR 
M. KOÇ
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor