Atiker Konyaspor'dan son haberler...

Atiker Konyaspor'dan son haberler...

Birinci etap kamp çalışmaları için Avusturya'da bulunan Atiker Konyaspor'da çlaışmalar sürüyor.Sabah saatlerinde oyunculara gruplar halinde laktat testi yapıldı. Yönetimin transfer çalışmalarının kampta futbolcuların göstereceği performansa göre şekilleneceği belirtildi.

Atiker Konyaspor’un bir süredir gündeminde olan ön libero mevkisi için görüşmelerini sürdürdüğü Polonyalı oyuncudan vazgeçtiği öğrenildi. Yeşil-beyazlıların bu transferi şimdilik askıya almasının nedeninin ise Türkiye’deki bir menejerin devreye girmesi olduğu belirtiliyor. Konyaspor yönetiminin son görüşmede oyuncu ve kulübü ile her konuda anlaştığı ancak, oyuncunun Türkiye’den birçok oyuncunun menajerliğini yapan menejerinin devreye girdiği ve fiyat yükselttiği, yeşil - beyazlıların da bu yüzden Polonyalı ön liberodan vazgeçtiği öğrenildi. Ön libero ve forvet transferini Avusturya ve Hollanda kampında bitirmeyi amaçlayan Konyaspor’da girişimler sürüyor.

Nokta transferler üzerinde duran yeşil-beyazlılarda, Vedat Bora, Halil İbrahim, Volkan, Bajic ve Amir gibi oyuncuların kamptaki performanslarının transferde belirleyici olacağı öğrenildi. Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın bu oyuncuların durumlarını gördükten sonra vereceği rapora göre transfer çalışması yapılacağı belirtildi. Ayrıca  Konyaspor yönetiminin Türkiye’den birkaç yerli oyuncuyu da gündemine aldığı öğrenildi.

KONSPOR
M. KOÇ
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın