Konya Anadolu Selçukspor yeni başkanını seçti!

Konya Anadolu Selçukspor yeni başkanını seçti!

Konya Anadolu Selçukspor’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul sonunda yeni yönetim kurulu göreve başladı.
 
Karatay Belediyesi Tatlıcak Tevfik Lav Spor tesislerinde gerçekleştirilen genel kurula Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, İkinci Başkan Fatih Yılmaz, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Şanlı, Konyaspor Genel Müdürü Muhammed Ak, Konya ASKF Başkanı Remzi Ay, Konya Anadolu Selçukspor’un eski başkanlarından Mehmet Günbaş, Yönetim kurulu Üyeleri Ahmet Eser, Mesut Erçetin ve Mustafa Biber ve spor camiasından çok sayıda seçkin konuk katıldı.
 
Genel Kurulda konuşan Konya ASKF genel başkanı Remzi Ay, altyapının önemine dikkat çekti. Ay, Konya Anadolu Selçukspor'umuzun Atiker Konyaspor'a oyuncu yetiştirme misyonu ile faaliyetlerine devam etmesi gerektiğini vurgularkan “Atiker Konyaspor’un yedek kulübesinde yabanı oyuncu oturacağına bizim buradan yetişen oyuncularımız otursun” dedi
 
Genel kurulda bir konuşma yapan Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ise “Taraftar bizden transfer bekliyor ancak biz altyapıya daha fazla önem veriyoruz. Bundan sonra oyuncularımızın transfer olarak değil bu takımdan almak istiyoruz. Konya Anadolu Selçukspor’umuzun bu sene paly-off’tan başlayarak ilerleyen dönemlerde daha iyi noktalarda bir takım olmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Tek liste ile girilen seçimlere 62 delege katılırken oy birliği ile başkanlığa iş adamı Erkan Genç seçildi. Yeni başkan Erkan Genç’in listesinde şu isimler bulunuyor: Mehmet Güney, Emin Gül, Mahmut Güzel, Fatih Özel, Mehmet Ay, Ömer Demirhan, Bünyamin Öztoprak, Ali İslambay.
 
Denetim Kurulu ise İbrahim Karabacak, Alper Çimen ve Zekeriye Mızırak’tan oluşturuldu.
 
Yönetim Kurul Yedek listesi ise şu şekilde.
Osman Öztürk, Faruk Hatipoğlu, Derviş Ortasarı, Burhan Baş, M,Turgay Togay, Hasan Birol Yapalı, Hakan Elmaskaya, Tahir Taşyüz ve A.Muhammed Ak
 
Konya Anadolu Selçukspor’un yeni başkanı Erkan Genç genel kurul sonunda yaptığı teşekkür konuşmasında, Konya Anadolu Selçukspor’u hak ettiği yere getirme adına yönetim kurulu olarak var güçleri ile çalışacaklarını söyledi. Genç: “Konya Anadolu Selçukspor’u daha iyi yerler getirmek için çalışacağız. Genç ve dinamik yönetim kurulumuz ile bunun çabası içinde olacağız. Vakit geçirmeden kadromuzu oluşturup lig hazırlıklarına başlamak istiyoruz. Hedefli bir takım oluşturmak gayretinde olacağız” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın