Konyaspor'da kombine satışı 17 bine ulaştı

Konyaspor'da kombine satışı 17 bine ulaştı

Atiker Konyaspor'un, UEFA Avrupa Ligi, Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçlarda geçerli olacak Sezonluk Kombine Kart satışlarına taraftar yoğun ilgi gösterdi.

Öncelikli satışların ardından 13 Temmuz tarihinde başlayan genel satışlarda ilk gün sonunda kombine kart alan taraftar sayısı 17 bine ulaştı.
 
15 Eylül tarihinde ilk UEFA Avrupa Ligi maçına çıkacak olan Atiker Konyaspor'un sezon boyu iç sahada oynayacağı karşılaşmaları içeren satışlara gösterilen yoğun ilgi kulüp yönetimi tarafından takdir ve övgüyle karşılandı. 
 
Basın Sözcüsü Ahmet Baydar genel satışların ilk gününde ulaşılan rakam dolayısıyla bir açıklama yaparak yeşil beyaz renklere iyi günde kötü günde gönül veren taraftarlara teşekkür etti. 
 
Baydar açıklamasında şu sözlere yer verdi. 
 
"Yönetim Kurulu olarak sezon sonunda yaptığımız geniş kapsamlı toplantıda 2015-2016 sezonunda elde ettiğimiz başarıya büyük katkı sağlayan taraftarımız için neler yapabiliriz diye düşündük. Sonunda bizi kendi evimizde ve deplasmanlarda yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür mahiyetinde böyle bir karar aldık. Genel satışların ilk gününde 17 bin kişiye ulaşılması 20 bin hedefinin aşılacağı ve rekor düzeyde kombine kart satışının gerçekleşeceğini göstermektedir. Bu bağlamda kombine kart satışlarına ilk günden itibaren yoğun ilgi gösteren taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın