Konspor

Konyaspor’dan darbe girişimine tepki

Konyaspor’dan darbe girişimine tepki

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu 15 Temmuz 2016 gecesi ülkemizde demokrasiye ve kamu düzenine karşı gerçekleştirilmeye çalışan darbe girişimiyle ilgili bir açıklama yayınladı.
 
Açıklamada şu görüşlere yer verildi:  
 
"15 Temmuz 2016 gecesi demokratik hayatı kesintiye uğratmak isteyen Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içine yuvalanan yapı, hiç beklemedikleri bir dirençle ve kararlı bir duruşla karşılaşmıştır. Kurtuluş Savaşı'nda vatanın savunması için gösterilen inancın bir benzerini bizlere yaşatan milletimiz, meydanı darbecilere bırakmayarak yeni bir destan daha yazmıştır. Öyle temenni ediyoruz ki; milletimizin dün geceden beri topyekün verdiği bu birliktelik, cennet vatanımızın üzerinde hain emelleri olanlara bugün ve yarın büyük bir ders niteliğinde olacaktır.
 
Bu bağlamda Cumhurbaşkanımızdan başlayarak darbe girişiminin kısa sürede bastırılmasında emeği olan aziz milletimize ve güvenlik kuvvetlerimize teşekkür ediyor, tehditlere aldırmadan canlarını ortaya koyup şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz..."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor