Konspor

Volkan Fındıklı'dan açıklama geldi!

Volkan Fındıklı'dan açıklama geldi!

Atiker Konyasporlu futbolcu Volkan Fındıklı taraftarların tepkisi üzerine bir açıklama yaptı. Yeşil beyazlı futbolcu, ülkenin yaşamakta olduğu bu hassas dönemde hak etmediğini düşündüğü ithamlarla karşılaştığını ve yıllardır ekmeğini yediği camianın taraftarları tarafından yanlış anlaşılmaktan dolayı üzgün olduğunu söyledi.
 
Volkan Fındıklı'nın konu ile ilgili açıklaması şöyle:
 
KONYASPOR'un, Konya halkının ve ülkemiz insanının din, vatan konularındaki hassasiyeti ve yaşanan olaylarla gerilen sinirler, yapılan paylaşımlar sanki beni din düşmanı ve vatan haini gibi göstermiştir. Bu tür söylemlere itibar edilmemesini söylemek isterim. Dini ve milli değerlerle ilgili en ufak bir sorunum yoktur olamaz da. Bunları kullanan ve ülke refahını sekteye uğratmayı hedefleyen dış mihrakların sağduyulu bir Türk vatandaşı olarak hep karşısında olduğumu herkesin bilmesini isterim. 
 
Demokrasiyi topyekün savunduğumuz bugünlerde daha sağduyulu olmamız gerektiğine inanıyorum. Bu çerçevede birliğimizi beraberliğimizi bozacak, kaos ortamını besleyecek tutum ve davranışlardan kaçınılması en büyük dileğim. Yukarıda yazdıklarım benim bu konulardaki samimi düşüncelerimdir. Bunun dışında bu yaşanan olaylarda bazı kesimler tarafından yanlış anlaşıldığım için gerçekten çok üzgünüm. Umarım şimdi kendimi daha iyi anlatabilmişimdir. 
 
Bu vesileyle bu hain darbe girişimini bir kez daha lanetliyor, demokrasi şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor