Konyaspor yönetimi, demokrasi nöbetine devam etti

Konyaspor yönetimi, demokrasi nöbetine devam etti

20 Temmuz Çarşamba akşamı Zafer Meydanı'ndaki Konyaspor'un eski kulüp binasının önünde bir araya gelen kalabalık taraftar topluluğunun sözcüsü Fatih Koçer, Başkan Ahmet Şan, İkinci Başkan Fatih Yılmaz, Başkan Yardımcılarından Güven Öten, Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Parmak ve Genel Müdür Muhammed Ak'ın katılımın ardından basın açıklaması yaptı.
 
Açıklama sonrasında Zafer Meydanı'ndan, Mevlana Meydanı'na kadar devam eden 'Demokrasi ve milli iradeye destek yürüyüşü' başladı. 
 
Taraftar gruplarının önünde yer alan yönetim kurulu atılan sloganlara iştirak etti.
 
Başkan Ahmet Şan, yürüyüş sırasında uzun süre dev Türk bayrağını taşıdı. Meşaleler ve tekbirlerle Mevlana Meydanı'na gelen kalabalık gruba başkan Ahmet Şan kısa bir teşekkür konuşması yaptı.
 
Başkan Şan,  "15 Temmuz gecesi yaşananları bu millet asla unutmayacak. Bu milletin o gece vatan hainlerine karşı canı pahasına ortaya koyduğu destansı mücadeleyi de tüm dünya unutmayacak. Burada her türlü siyasi görüşe mensup arkadaşlarımı görüyorum. Mesele vatan ve devletin bekası olunca bir araya gelen milyonları gördükçe gururlanıyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Aziz şehitlerimize bu vesileyle bir kez daha rahmet diliyor, demokrasi ve milli irade yürüyüşüne katılan bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın