UEFA Avrupa Ligi'nde tur atlayanlar belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde tur atlayanlar belli oldu

UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turunda yapılan 32 karşılaşma sonucunda, bir üst tura çıkan takımlar belli oldu. 
 
Türkiye'yi temsil eden Osmanlıspor'un yanı sıra Aberdeen, Jelgava, HJK Helsinki, Lokomotiva Zagreb, Nomme Kalju, Torpedo, Beitar, AEK Larnaca, AIK, Göteborg, Grasshoppers, Maribor, Maccabi Tel-Aviv, Giannina, Gebele, Slavia Prag, Sonderjyske, Midtjylland, Austria Wien, Vojvodina, Brondby, Shkendija, Spartak Trnava, Videoton, Domzale, Hajduk Split, Genk, Cork City, Dinamo Minsk, Birkirkara ve Zaglebie Lubin üçüncü ön eleme turuna yükseldi.
 
UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turu rövanşında yapılan 32 karşılaşmada şu sonuçlar alındı.
 
Ventspils (Letonya) - Aberdeen (İskoçya): 0-1
 
Jelgava (Letonya) - Slovan Bratislava (Slovakya): 3-0
 
HJK Helsinki (Finlandiya) - Beroe (Bulgaristan): 1-0
 
Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - RoPS Rovaniemi (Finlandiya): 3-0
 
Nomme Kalju (Estonya) - Maccabi Haifa (İsrail): 1-1 (Penaltılarla 5-3)
 
Torpedo (Belarus) - Debrecen (Macaristan): 1-0
 
Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) - Beitar (İsrail): 3-2
 
AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Cliftonville (Kuzey İrlanda): 2-0
 
Europa (Cebelitarık) - AIK (İsveç): 0-1
 
Göteborg (İsveç) - Piast Gliwice (Polonya): 0-0
 
Grasshoppers (İsviçre) - KR Reykjavik (İzlanda): 2-1
 
Levski Sofya (Bulgaristan) - Maribor (Slovenya): 1-1
 
Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Kairat (Kazakistan): 2-1
 
Odds BK (Norveç) - Giannina (Yunanistan): 3-1
 
Gebele (Azerbaycan) - MTK Budapeşte (Macaristan): 2-0
 
Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Levadia (Estonya): 2-0
 
Stromsgodset (Norveç) - Sonderjyske (Danimarka): 2-2
 
Vaduz (Liechtenstein) - Midtjylland (Danimarka): 2-2
 
Kukesi (Arnavutluk) - Austria Wien (Avusturya): 1-4
 
Connahs Quay (Galler) - Vojvodina (Sırbistan): 1-2
 
Brondby (Danimarka) - Hibernian (İskoçya): 0-1 (Penaltılarla 5-3)
 
Osmanlıspor (Türkiye) - Zimbru (Moldova): 5-0
 
Shkendija (Makedonya) - Neftçi Bakü (Azerbaycan): 1-0
 
Spartak Trnava (Slovakya) - Shirak (Ermenistan): 2-0
 
Cukaricki (Sırbistan) - Videoton (Macaristan): 1-1
 
Domzale (Slovenya) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus): 2-1
 
Hajduk Split (Hırvatistan) - CSMS Iaşi (Romanya): 2-1
 
Buducnost (Karadağ) - Genk (Belçika): 2-0  (Penaltılarla 2-4)
 
Cork City (İrlanda Cumhuriyeti) - Hacken (İsveç): 1-0
 
Saint Patrick's Athletic (İrlanda Cumhuriyeti) - Dinamo Minsk (Belarus): 0-1
 
Hearts (İskoçya) - Birkirkara (Malta): 1-2
 
Zaglebie Lubin (Polonya) - Partizan Belgrade (Sırbistan): 0-0 (Penaltılarla 4-3)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın