Konya Anadolu Selçukspor'da hoca imzaladı!

Konya Anadolu Selçukspor'da hoca imzaladı!

 
Konya Anadolu Selçukspor teknik direktör Cenk Özcan ile 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
 
Karatay Belediyesi Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Erkan Genç, Mali İşler Sorumlusu Mahmut Güzel, Genel Sekreter ve Futbol Şube Sorumlusu Ali İslambay, Futbol Şube Sorumlusu Yardımcısı Bünyamin Öztoprak ve Tesisler Sorumlusu Mehmet Ay ile teknik direktör Cenk Özcan ve basın mensupları katıldı.
 
Burada bir konuşma yapan kulüp başkanı Erkan Genç yeni teknik direktörün görevine başladığını ve on gündür takımı çalıştırdığını ifade etti. Genç : “Cenk Özcan hocamız ile anlaşmamızı daha önce yapmıştık. Bu töreni yapmayı da o zaman planlamıştık. Ancak yaşanan malum olaylardan dolayı bu töreni gerçekleştirememiştik. Cenk hocamız bilgi birikimi bakımından oldukça dolu. Kendisine bu anlamda çok güveniyoruz. Bu takıma vereceği çok şey olduğuna inanıyoruz. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Yönetim kurulumuz genç isimlerden kurulu, teknik direktörümüz genç, heyecanlı,  futbolcu kadromuz genç ve istekli. Bu enerjiyi bir araya getirerek başarılı olabilmek için çalışacağız. Şehrimize, yönetimimize ve takımımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 
Teknik direktör Cenk Özcan ise Konyaspor’a ve Türk futboluna oyuncu yetiştirme amacında olduklarını kaydederken : “ Bu sezon inşallah başkanımız, yönetim kurulumuz ve teknik kadromuzda beraber genç ve başarıya istekli, arzulu bir kadro oluşturma gayreti içindeyiz.  Bizim amacımız, takımımızı iyi bir noktaya ulaştırabilmek. Bunun için içerdeki tecrübeli oyuncular ile genç oyuncuları bir araya getirip, önce Konyaspor’umuza daha sonrada Türk futboluna oyuncu kazandırmak istiyoruz. Zor bir ligde yer alacağız. Öncelikle ligde korkulu rüya görmeyecek bir ekip, sonrasında da basamaklarını teker teker çıkacak bir yapı oluşturmak amacındayız. Sonrasında ise orta sıralar ve daha yukarı, play-off grubunun içinde yer alabilecek bir ekip olma arzusundayız. Bunun için çalışıyoruz, ilginizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum, hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
Konuşmaların ardından kulüp başkanı Erkan Genç ve teknik direktör Cenk Özcan tarafından sözleşme imzalandı.
 
 
 
Teknik direktör Cenk Özcan'ın yardımcılıklarını İsmail Kısa, Zafer Demir ve kaleci antrenörü Hakan Baygın yapacaklar.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın