Anadolu Selçukspor'da çifte imza!

Anadolu Selçukspor'da çifte imza!

 
 
Konya Anadolu Selçukspor'un geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Seddar Karaman ve geçtiğimiz yıllarda Atiker Konyaspor formasını giyen Volkan Koçaloğlu resmi sözleşmeyi imzaladılar.
 
Karatay Belediyesi Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Erkan Genç, Mali İşler Sorumlusu Mahmut Güzel, Genel Sekreter ve Futbol Şube Sorumlusu Ali İslambay, Futbol Şube Sorumlusu Yardımcısı Bünyamin Öztoprak ve Tesisler Sorumlusu Mehmet Ay da katıldı.
 
Burada bir konuşma yapan kulüp başkanı Erkan Genç : “Geçtiğimiz sezon Anadolu Selçukluspor’umuzun formasını kiralık olarak giyen Seddar Karaman ile anlaşma sağladık.  Seddar bu sezon bonservisiyle birlikte geldi ve formamızı giyecek. Sözleşmenin hayırlar getirmesini diliyorum. Seddar gelecek adına ümit veren bir futbolcu. Volkan ise takımımıza tecrübesi ile çok şey katacak.  Onun yönlendirmesi ile genç kardeşlerimizin daha iyi konsantre olup başarılı olacaklarına inanıyoruz” dedi.
 
Geçmişte Konyada, Konyasporda çok güze günler geçirdiğini kaydeden  tecrübeli futbolcu Volkan Koçaloğlu: “Burada şampiyonluklar yaşadım, hem Konya'yı hem de Konyaspor'u çok seviyorum. Şimdi yine Anadolu Selçukspor forması giyerek Konya sporuna hizmet edeceğim. İyi bir süreçten geçiyoruz, takım arkadaşlarım ve hocalarımızla iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimize inanıyorum. Genç arkadaşlarla birlikte iyi bir kolej havası yakalayıp elimizden geldiği kadar başarılı olmak istiyoruz, amacımız bu” dedi.
 
Geçtiğimiz sezon takımın forması ile lig maçlarında 10 gol atan Seddar Karaman ise Anadolu Selçukspor ile yeniden anlaştığı için çok  mutlu olduğunu kaydederken: “Bonservisimle geldiğim için daha mutluyum, iki taraf içinde hayırlı olsun. Elimden gelen en iyi mücadeleyi sergileyip ligde başarılı olmaya çalışacağız. Bir çok yerden teklif geldi, ancak ben hiçbir yere gitmeyi düşünmedim. Burada kalıp başarılı olup Konyaspor forması giymek istiyorum. Anadolu Selçuksporda oynayan her oyuncunun hedefi Atiker Konyaspor'a gidebilmektir, Kadromuzdan her yıl Atiker Konyaspor'a oyuncu gittiği için ve bunu gördüğümüz için hiçbir kulüple görüşme yapmadım, onlara açık kapı bırakmadım. Zaten geçtiğimiz sezon buradan ayrılmadan önce gelmek istediğimi ve burada oynayacağımı söylemiştim. Burada olmaktan mutluyum” dedi.
 
Daha sonra Seddar Karaman 2, Volkan Koçalğlu ise 1 yıllık sözleşmeyi imzaladılar.
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın